درباره ما

شاید برای همه ی ما پیش آمده باشد که پیش خودمان گفتیم اگر من فلان اطلاعات را داشتم یا با شرایط، بیشتر آشنا بودم فلان کار را انجام میدادم و  یا از انجام فلان کار پرهیز میکردم. رانت اطلاعاتی و مطالعه به همراه استفاده از تجارب با تجربگان،  میزان این دیالوگ با خودمان را بسیار کم و نزدیک به صفر میکند. در زمینه ی سفر، تحصیل و بالاخص مهاجرت، میزان اهمیت اطلاعات بسیار فراتر میرود زیرا حرکتی اشتباه یا حتی حرکتی درست ولی ناقص، سرنوشت انسان را میتواند به راحتی عوض کند. تیم حرفه ای ما تصمیم گرفته است ابتدا در دادن اطلاعات مفید در این زمینه ها نقش موثری داشته باشد و در درجه دوم خدمات مناسب را نیز ارائه دهد.  نکته مهم آن است که این اطلاعات و خدمات از زبان تیمی ارائه میشود که بیش از ۱۵ سال در اسپانیا مقیم بوده و مشغول فعالیت های حرفه ای و مهاجرتی ست.  حوزه کاری ما فقط کشور اسپانیا خواهد بود و ادعایی به مانند ادعاهای مرسوم این روزها ( متاسفانه) که ما همه ی دنیا را بلد هستیم، نداریم.  معتقدیم فوکوس روی یک قضیه راندمان را بالا و نقایص را کمتر میکند.

با اعتقاد به این باور  Niestan مفتخر است که با بهرمندی از تیم حرفه ای خود، آخرین اطلاعات مربوط به اسپانیا  و تجارب خودشان را در اختیار شما هموطنان بگذارد.

اهدافی که ما برای آن در تلاش هستیم عبارت است از:

۱: اطلاع رسانی در زمینه های مربوط به زندگی در اسپانیا و هر آنچه که قبل از هر تصمیمی باید دانست


۲: اطلاع رسانی در زمینه های کسب و کار، معرفی پروژه‌های اقتصادی در اسپانیا و سرمایه‌گذاری های ایمن. 


۳: اطلاع رسانی از آخرین اخبار و تحولات مربوط به قوانین مهاجرتی و تحصیلی


۴: ارائه مشاوره های رایگان از طرق ساده چون واتساپ و تلگرام 


۵: و در نهایت ارائه خدمات کامل مهاجرتی و تحصیلی (فقط برای کشور اسپانیا) با همراهی وکلای مجرب اسپانیایی


ما قطعا برای دستیابی به اهدافی که در سر داریم نیازمند همکاری و همراهی شما هموطنان هستیم. نظرات و پیشنهادات شما بدون تردید  ما را در بهینه سازی اطلاعات و بهبود خدمات، کمک خواهد کرد. 

تیم مدیریت Niestan