Universidad de Barcelona​​​​​​​
​​​​​​

و اما در مورد دانشگاه Barcelona،  این دانشگاه  با قدمت ۵۰۰ ساله خود در قلب بارسلونا یکی از بهترین و زیباترین شهرهای دنیا واقع شده است.
این دانشگاه در واقع تلفیقی از تاریخ و سنت و مدرنیته است. 
همانطور که گفتیم این دانشگاه در شهر بارسلونا واقع شده است ، شهری زنده و سرشار از زندگی با لایف استایل ویژه ای که این شهر را منحصر به فرد کرده است. این شهر میان کوه و دریا واقع شده با آب و هوای مطبوع مدیترانه ای که روح زندگی را در کنار فرهنگ و هنر و تاریخ غنی اسپانیا چند برابر میکند و آن را در لیست بهترین مقصدهای توریستی دنیا قرار داده است. 
دانشگاه بارسلونا از ۶ پردیس تشکیل شده که در نقاط مختلف شهر واقع شده اند. با بیش از ۱۰۰۰۰ دانشجوی خارجی از سرتاسر دنیا یکی از بهترین دانشگاههای بین المللی در اسپانیا شناخته شده است. این دانشگاه برنامه های آکادمیک چند جانبه را در رشته های مختلف و با کیفیت علمی بالا با توجه به رنکینگ جهانی به دانشجویان ارائه میدهد.
دانشگاه بارسلونا برنامه های آموزشی بسیار گسترده ای را ارائه میدهد که شامل ۶۰ رشته کارشناشی و بیش از ۱۳۹ رشته در کارشناسی ارشد و ۷۳ رشته دکتری و ۴۰۰ فوق دکتری میشود
 این دانشگاه پیشتاز در پروژه های تحقیقاتی و مرکز تحقیقاتی دانشگاهی مرجع در کل اسپانیا و یکی از بزرگترین در اروپا می باشد. در این راستا قرارداد همکاری با بسیاری از دانشگاه های ممتاز دنیا امضا کرده است و تبادل دانشجو انجام می شود.
این دانشگاه بهترین کتابخانه ها را
با بهترین کتاب های مرجع داراست. این دانشگاه با در اختیار گذاشتن بهترین امکانات و جدیدترین تکنولوژی برای دانشجویان محیطی امن و راحت برای مطالعه، تحقیق و پیشرفت فراهم نموده . همچنین بهترین سالن ها و امکانات تفریحی ورزشی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که در کنار تحصیل سلامت لایف استایل آنها را تضمین می کند.
با تحصیل در این دانشگاه همزمان می توان از کیفیت و سطح علمی بالا بهره برد و نیز از لذت زندگی در شهر زیبا و سرزنده بارسلونا سرشار گردید.
لیست دانشکده‌های دانشگاه:

 • دانشکده فلسفه و ارتباطات
  دانشکده ریاضیات و انفورماتیک
  دانشکده فلسفه ( واقع در ساختمان Raval)
  دانشکده جغرافیا و تاریخ
  دانشکده اطلاعات و رسانه های صوتی و تصویری
  دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی ( واقع در Casanova)
  دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی ( واقع در Bellvitge)
  دانشکده حقوق
  دانشکده اقتصاد و کسب و کار
  دانشکده هنرهای زیبا
  دانشکده زیست شناسی
  دانشکده داروسازی و علوم غذایی
  دانشکده فیزیک
  دانشکده  زمین شناسی
  دانشکده شیمی
  دانشکده علوم آموزش
  دانشکده روانشناسی
وب سایت دانشگاه:

https://www.ub.edu/web/portal/en/​​​​​​​

آدرس دانشگاه:

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
08007 Barcelona
​​

نظرات شما

خدمات ما را ارزیابی کنید

آیا ما را به دوستان خود توصیه می کنید؟

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.