Universitat de Valencia
​​​​​​

شهر بندری والنسیا در سواحل جنوب شرقی اسپانیا واقع شده است ، جایی که رودخانه توریا با دریای مدیترانه روبرو می شود. این شهر به شهر هنر و علوم مشهور است. والنسیا همچنین دارای چندین ساحل زیبا است.

دانشگاه والنسیا در سال 1499 تاسیس شد و دانشگاه امروز والنسیا نتیجه بیش از پنج قرن تاریخ است که امکان جمع آوری دانش بی نظیر و گنجینه های مستند را فراهم کرده است و این دانشگاه را به یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا تبدیل کرده است.

در طول بیش از پانصد سال ، توسعه دانشگاه والنسیا به موازات رشد شهر انجام شده است و بخشی جدا نشدنی از بافت شهری آن را تشکیل داده و فضاهایی را برای آموزش ، تحقیق ، ایجاد و اشاعه فرهنگ و علم ایجاد کرده است و همچنین برای انتقال دانش.

این دانشگاه دارای 18 موسسه تحقیقاتی است و در ابتدا به مطالعات پزشکی ، علوم انسانی ، الهیات و حقوق اختصاص داشت ، طی دو دهه گذشته تحت مقایسه با مراحل قبلی ، یک روند تسریع در تحول و رشد را تجربه کرده است. این تلاش مهم ، دانشگاه والنسیا را به یک دانشگاه مدرن جهانی ، پیشتاز در استفاده از فن آوری های جدید و متصل به اصلی ترین شبکه های علمی و آموزشی بین المللی تبدیل کرده است.

فعالیت های آموزشی و پژوهشی گسترده در همه زمینه های دانش (علوم پایه و مهندسی ، علوم بهداشتی ، علوم تربیتی ، علوم انسانی و اجتماعی ، اقتصادی و حقوقی)  دانشگاه والنسیا را در یکی از پنج دانشگاه برتر و مراکزعلمی اسپانیا قرار داده است.​​​​​​​


دانشکده‌های دانشگاه ​​​​​​​:

دانشکده فنی مهندسی
دانشکده علوم زیستی
دانشکده علوم ریاضی
دانشکده فیزیک
دانشکده شیمی
دانشکده فیزیوتراپی
دانشکده پرستاری
دانشکده تربیت بدنی و ورزش
دانشکده ترجمه و ارتباطات، فلسفه
دانشکده فلسفه و علوم آموزش و تربیت
دانشکده پزشکی و دندان پزشکی
دانشکده روانشناسی
دانشکده علوم اجتماعی
دانشکده اقتصاد
دانشکده حقوق
دانشکده تدریس
دانشکده مدیریت و مدیریت بازرگانی
​​​​​​​

وب سایت دانشگاه:

https://www.uv.es/uvweb/college/en/university-valencia-1285845048380.html

آدرس دانشگاه:

Avenida Blasco Ibáñez, 13 - Nivel 2. 46010 Valencia

​​

نظرات شما

خدمات ما را ارزیابی کنید

آیا ما را به دوستان خود توصیه می کنید؟

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.